Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Podocity
Average rating:  
 29 reviews
 by ZEKİYE DÜZER ALP
Artan fiyatlar hakkında

Podocity yetkililerine, uzun yıllardır ayak bakım merkezinize gelmekteyim. Çalışan personeliniz den gayet memnunum. Hepsi çok ilgili ve işlerini iyi yapan arkadaşlar. Yıllardır ayak sorunları ile mücadele etmekteyim. Bu sorunların bir kısmı çözümlendi (kendi bulmuş olduğum yöntemlerle ve sizlerin yardımıyla ) bir kısmı ise halen devam etmekte.

Benim memnun olmadığım konu özelliklede bir süredir artan fiyatlar. Uzun yıllar devam eden ve süreklilik isteyen bu sorunlar için gelen müşterilerinize daha uygun, indirimli ücretlerle yardımcı olmanız. Sürekli gelen müşterilerinize daha farklı tarifeler uygulamanızı siz yetkililerden rica ediyorum.

 by Tayfun Erdoğan
Tırnak Batması - mantar

Tırnak batması ve mantar sorunum için randevu almıştım.

Her iki sorunumun da çözümlüyor olmasından ve uzman arkadaşınız Eda Hanımın özenli çalışmasından dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim.

 by Berkay KARAKAŞ
Tırnak batması

Yaklaşık 8 aydır ayak başparmak tırnak batması sorunu nedeniyle bu merkeze gidiyorum. Daha önceden İnternet araştırıp bulmuştum. Aynı sorunu olanlara samimiyetle söylüyorum pahalıdır iyileştiremezler çok bekletirler gibi kaygılara kapılmasınlar. Gidin görün. KESİNLİKLE memnun kalırsınız.

 by Ecem Sancaktar
Mükemmel ve sağlıklı ayaklar için Podocity...

Uzun zamandır Podocity'de ayak ve tırnak bakımı yaptırıyorum. Çalışanlar çok güler yüzlü ve işlerini iyi yapıyorlar.

 by Sevinç Temur
Tırnak Batması

Tırnaklarım uzun yıllardır battı durdu. Gitmediğim doktor kalmadı. Artık bununla yaşamaya alışmalıyım dediğim bir anda bir arkadaşımın tavsiyesi ile son bir umut diye gittim. Allah razı olsun. Hem tırnak batmasından hem de mantardan kurtuldum.

 by Naci Şimşek
Ayak tırnak batık bakımı ve muhteşem sonuç

Uzun yıllardır ayak parmaklarımda tırnak batması sorunu yaşıyordum. 2017 yılında Ankara’da çok bilinen bir Podolog’a gittim ve 2 yıl tel bakımı uyguladı. Ayak tırnaklarında oluşan ovallik bakım süresince geçmedi. Neden geçmediğini sorduğumda bana genetik olduğunu ve bu durumun düzelmeyeceğini bildirdi. Tadaviden 3 ay sonra tekrar batık oldu. Artık o kliniğe hem çok pahalı olduğu hemde sonuç alamadığım İçin gitmedim ve bir yakınımın referansı ile Podocity kliğinde Ceyda Hanım tırnaklarımla ilgilendi ve 6 aylık sürede hem batıklardan kurtuldum hem de tırnaklarımdaki ovallikten kurtuldum. Şu an tırnaklarım düz ve batıksız. Hem kısa sürede iyi sonuç aldım hem de diğer taraftan çok çok çok daha uygun fiyata hallettim. Tırnak batığınız var ise Podocity'yi şiddetle öneririm.

 by Deniz Naz Demir
Batık tırnak sorunumu sonunda çözdüler, gittiğim diğer merkezler gibi boşuna oyalamadılar

Sena hanıma özellikle teşekkür ederim.

 by furkan
ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

 by Eylem eray
Tırnak batması

Cok memnun kaldım herşeyleri ile mükemmel 👌

 by neslihan çınar
batık tırnak ve mantar bakımı

Uzun süren acılardan sonra internetten araştırıp buldum gittiğimizde gösterilen ilgi ve alaka çok güzeldi bakımye yeni başladık. Özellikle Eylem Hanım'a çok teşekkür ederim. Ayaklar ve eller ne kadar önemli bir kez daha anladım. Herhangi bir sorun yoksa bile medikal bir bakım için mutlaka gidilmesi gereken bir merkez tekrar teşekkür ederim.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»