Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Podocity
Average rating:  
 22 reviews
by furkan on Podocity
ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

by Eylem eray on Podocity
Tırnak batması

Cok memnun kaldım herşeyleri ile mükemmel 👌

by neslihan çınar on Podocity
batık tırnak ve mantar tedavisi

Uzun süren acılardan sonra internetten araştırıp buldum gittiğimizde gösterilen ilgi ve alaka çok güzeldi tedaviye yeni başladık. Özellikle Eylem Hanım'a çok teşekkür ederim. Ayaklar ve eller ne kadar önemli bir kez daha anladım. Herhangi bir sorun yoksa bile medikal bir bakım için mutlaka gidilmesi gereken bir merkez tekrar teşekkür ederim.

by Elif Kural on Podocity
Mantar tedavisi

Bugün ön görüşmeye gittiğim Podocity’den, mantarlı tırnağıma uygulanacak tedaviye başlayarak döndüm. İçeri girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar çalışanların tamamı çok güler yüzlüydü. Beni kan tutar ve bu gibi ortamlardan çekinirdim. Sağ olsunlar benim nazımı çektiler ve hiçbir şekilde ağrı, acı hissetmedim. Ortam da çok hijyenikti. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

by Adem Kahraman on Podocity
Yürüyüş Analizi

Ayrıntılı yürüyüş analizi sonucu ayağıma uygun olarak yapılan tabanlığı kullandım, dizime vuran ağrı kayboldu. Podocity her zaman, her problemimle ilgilendi en önemlisi de buydu teşekkür ederim.

by Berkay Karakaş on Podocity
tırnak batması nasır

2018 yılı bahar aylarından beri oğlumun sol ayak baş parmağındaki tırnak batması şikayeti nedeniyle gidiyoruz. Burada gördüğümüz ilgi ve güler yüzden dolayı çok memnunuz. Oğlumun tırnak batmasından şikayetleri tamamen bitti. Kendimde de baş parmağımda nasır vardı. Podocity'de gördüğüm nasır tedavisi sayesinde bu dertten de kurtuldum. Ayak ve tırnak şikayeti olanların düşünmeden gönül rahatlığınca gidebilecekleri bir merkez.

by Tuğba Kesim on Podocity

Bir ayağımın başparmağında tırnak batması, diğerinde mantar nedeniyle oluşan şekil bozukluğu şikayetiyle gelmiştim. Podocity personeli sayesinde batık tırnak acısından kurtuldum. Mantar bulunan tırnağımın ise devam eden tedavim sonucunda şekli düzelmeye başladı. Her gelişimde güler yüzle karşılandığım Herkese tavsiye ediyorum. Tüm Podocity ekibine teşekkür ederim.

by Tuğba Kesim on Podocity

Bir ayağımın baş parmağında tırnak batması, diğerinde mantar nedeniyle oluşan şekil bozukluğu şikayetiyle gelmiştim podocity'ye. İşinin ehli uzmanlar sayesinde batık tırnak acısından kurtuldum. Mantar bulunan tırnağımın ise devam eden tedavim sonucunda şekli düzelmeye başladı. Her gelişimde güler yüzle karşılandığım Podocity'yi herkese tavsiye ediyorum. Tüm Podocity ekibine teşekkür ederim.

by Aylin yavuz on Podocity
Batık tırnak

Tüm ekip kesinlikle süpersiniz. İlgi, alaka, her şey çok güzel. Çok profesyonel bir kurumsunuz. Podocity'yi herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim.

by Seda Özsağlam on Podocity

Yaklaşık 1 yıl uğraştığım tırnak batması problemimi defalarca doktora gitmeme rağmen geçirememiştim. Tırnağım batıktan kaynaklı aktif şekilde hep yara oluyordu ve ayakkabı giyemez hale gelmiştim. Podocity  sayesinde uygulanan tel uygulaması ile hiçbir problemim kalmadı. Artık sadece kontrollere gidiyorum. İşini önemseyerek yapan, ilgili ve güler yüzlü bir ekip bu sebeple aynı problemi yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»