Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Podocity
Average rating:  
 28 reviews
 by Tayfun Erdoğan
Tırnak Batması - mantar

Tırnak batması ve mantar sorunum için randevu almıştım.

Her iki sorunumun da çözümlüyor olmasından ve uzman arkadaşınız Eda Hanımın özenli çalışmasından dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim.

 by Berkay KARAKAŞ
Tırnak batması

Yaklaşık 8 aydır ayak başparmak tırnak batması sorunu nedeniyle bu merkeze gidiyorum. Daha önceden İnternet araştırıp bulmuştum. Aynı sorunu olanlara samimiyetle söylüyorum pahalıdır iyileştiremezler çok bekletirler gibi kaygılara kapılmasınlar. Gidin görün. KESİNLİKLE memnun kalırsınız.

 by Ecem Sancaktar
Mükemmel ve sağlıklı ayaklar için Podocity...

Uzun zamandır Podocity'de ayak ve tırnak bakımı yaptırıyorum. Çalışanlar çok güler yüzlü ve işlerini iyi yapıyorlar.

 by Sevinç Temur
Tırnak Batması

Tırnaklarım uzun yıllardır battı durdu. Gitmediğim doktor kalmadı. Artık bununla yaşamaya alışmalıyım dediğim bir anda bir arkadaşımın tavsiyesi ile son bir umut diye gittim. Allah razı olsun. Hem tırnak batmasından hem de mantardan kurtuldum.

 by Naci Şimşek
Ayak tırnak batık tedavisi ve muhteşem sonuç

Uzun yıllardır ayak parmaklarımda tırnak batması sorunu yaşıyordum. 2017 yılında Ankara’da çok bilinen bir Podolog’a gittim ve 2 yıl tel tedavisi uyguladı. Ayak tırnaklarında oluşan ovallik tedavi süresince geçmedi. Neden geçmediğini sorduğumda bana genetik olduğunu ve bu durumun düzelmeyeceğini bildirdi. Tadaviden 3 ay sonra tekrar batık oldu. Artık o kliniğe hem çok pahalı olduğu hemde sonuç alamadığım İçin gitmedim ve bir yakınımın referansı ile Podocity kliğinde Ceyda Hanım tırnaklarımla ilgilendi ve 6 aylık sürede hem batıklardan kurtuldum hem de tırnaklarımdaki ovallikten kurtuldum. Şu an tırnaklarım düz ve batıksız. Hem kısa sürede iyi sonuç aldım hem de diğer taraftan çok çok çok daha uygun fiyata hallettim. Tırnak batığınız var ise Podocity'yi şiddetle öneririm.

 by Deniz Naz Demir
Batık tırnak sorunumu sonunda çözdüler, gittiğim diğer merkezler gibi boşuna oyalamadılar

Sena hanıma özellikle teşekkür ederim.

 by furkan
ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

ben 3 yıldır tırnak sorunuyla uğraşırken her yolu deneyip çözüm bulamadım lakin sizlerle tanışıp 1 ayda bariz farklar ortaya çıktı teşekkürler :))

 by Eylem eray
Tırnak batması

Cok memnun kaldım herşeyleri ile mükemmel 👌

 by neslihan çınar
batık tırnak ve mantar tedavisi

Uzun süren acılardan sonra internetten araştırıp buldum gittiğimizde gösterilen ilgi ve alaka çok güzeldi tedaviye yeni başladık. Özellikle Eylem Hanım'a çok teşekkür ederim. Ayaklar ve eller ne kadar önemli bir kez daha anladım. Herhangi bir sorun yoksa bile medikal bir bakım için mutlaka gidilmesi gereken bir merkez tekrar teşekkür ederim.

 by Elif Kural
Mantar tedavisi

Bugün ön görüşmeye gittiğim Podocity’den, mantarlı tırnağıma uygulanacak tedaviye başlayarak döndüm. İçeri girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar çalışanların tamamı çok güler yüzlüydü. Beni kan tutar ve bu gibi ortamlardan çekinirdim. Sağ olsunlar benim nazımı çektiler ve hiçbir şekilde ağrı, acı hissetmedim. Ortam da çok hijyenikti. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»